KONST / Litografier / Färglitografi 13876056
nr 1387 6056
Sven Erik Johansson
(1925-2020), Sverige
Färglitografi, Sven Erik Johansson (1925-2020), "Kungatidernas vänskap". Signerad, numrerad 46/210, daterad1981. Motivet: 69x47, yttermått inklusive ram: 86x62 cm
Sven Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1925, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:41:24
24/3 11:21:59
Sven Erik Johansson
Läs mer om Sven Erik Johansson